O nás

Infoštúdio mesta Dolný Kubín, s. r. o. je na základe licencie T/86 z roku 1997 prevádzkovateľom lokálneho televízneho vysielania pod názvom Televízia mesta Dolný Kubín (TVDK).
Naša spoločnosť je držiteľom licencie na 24-hodinové vysielanie.

Televízia mesta Dolný Kubín nepretržite informuje občanov o aktuálnych témach, ponúka správy o udalostiach, ktoré sa odohrali a avizuje informácie o plánovaných aktivitách a podujatiach.  

Redakcia TVDK každý týždeň vyrába pravidelnú spravodajskú reláciu SPRÁVY, ktorú preberajú aj ďalšie lokálne televízie na severnom Slovensku, vysiela diskusnú reláciu CELOU VETOU a archívny formát RETROSPRÁVY; prevádzkuje videotextové vysielanie, prenáša priamy prenos z rokovaní Mestského zastupiteľstva, aktívne sa podieľa na tvorbe informačného portálu mesta www.dolnykubin.sk a vydáva mestské noviny Kubín (mesačník).
Od novembra 2011 nás nájdete aj na facebooku. Náš profil aktualizujeme každý deň pridávaním videospráv, textových oznamov a pozvánok na kultúrne a športové podujatia.
Momentálne je dosah nášho profilu priemerne 70 000 užívateľov týždenne.   

Televízia mesta Dolný Kubín zároveň vytvára pre občanov i podnikateľské subjekty možnosť prezentácie formou komerčnej reklamy s veľkým dosahom na širokú verejnosť za prijateľné ceny.

 

PARTNERI:

Logo